Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
2:3
GKS WAWEL Wirek
SMS Ruda Śl.
1:2
MKS Mysłowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
1:3
LKS Pogoń Imielin
MKS Zantka Chorzów
4:0
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
3:3
MKS Zantka Chorzów
MKS Mysłowice
5:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
LKS Pogoń Imielin
1:4
MKS Śląsk 2006
SMS Ruda Śl.
1:4
AKS Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
7:0
SMS Ruda Śl.
AKS Wyzwolenie Chorzów
0:3
MKS Mysłowice
MKS Zantka Chorzów
1:1
LKS Pogoń Imielin
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
2:8
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
8:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
MKS Mysłowice
3:0*
GKS WAWEL Wirek
SMS Ruda Śl.
4:0
MKS Zantka Chorzów
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:2
MKS Śląsk 2006
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
3:5
SMS Ruda Śl.
GKS WAWEL Wirek
5:1
LKS Pogoń Imielin
MKS Śląsk 2006
4:4
MKS Mysłowice
MKS Zantka Chorzów
1:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mysłowice
1:4
LKS Pogoń Imielin
MKS Śląsk 2006
5:3
MKS Zantka Chorzów
SMS Ruda Śl.
1:3
GKS WAWEL Wirek
AKS Wyzwolenie Chorzów
2:1
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
2:10
MKS Śląsk 2006
LKS Pogoń Imielin
3:0
SMS Ruda Śl.
GKS WAWEL Wirek
3:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
MKS Zantka Chorzów
6:2
MKS Mysłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mysłowice
2:1
SMS Ruda Śl.
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
3:7
MKS Zantka Chorzów
GKS WAWEL Wirek
0:2
MKS Śląsk 2006
LKS Pogoń Imielin
3:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
3:7
LKS Pogoń Imielin
MKS Zantka Chorzów
4:1
GKS WAWEL Wirek
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
0:9
MKS Mysłowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
4:2
SMS Ruda Śl.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Mysłowice
3:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS WAWEL Wirek
8:0
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
SMS Ruda Śl.
2:3
MKS Śląsk 2006
LKS Pogoń Imielin
3:0
MKS Zantka Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
2:5
LKS Pogoń Imielin
MKS Śląsk 2006
4:0
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS WAWEL Wirek
5:0
MKS Mysłowice
MKS Zantka Chorzów
- : -
SMS Ruda Śl.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śl.
9:0
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
MKS Mysłowice
0:3
MKS Śląsk 2006
AKS Wyzwolenie Chorzów
1:1
MKS Zantka Chorzów
LKS Pogoń Imielin
3:3
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
4:1
MKS Mysłowice
MKS Zantka Chorzów
3:7
MKS Śląsk 2006
GKS WAWEL Wirek
4:1
SMS Ruda Śl.
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
4:5
AKS Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Śląsk 2006
6:2
SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA
SMS Ruda Śl.
2:1
LKS Pogoń Imielin
AKS Wyzwolenie Chorzów
- : -
GKS WAWEL Wirek
MKS Mysłowice
- : -
MKS Zantka Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości