Sponsorzy

Firma ORZAPAK powstała w 2005 roku i działa nie przerwalnie do dzisiaj. Firma ORZAPAK sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą kebabów , restauracji , pizzerii, lokali gastronomicznych, domów weselnych, hoteli, zakładów mięsnych, sklepów, zakładów produkcyjnych oraz instytucji państwowych.

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów, oferujemy szeroki asortyment opakowań jednorazowych, środków higienicznych, środków czystości oraz asortymentu do pakowania różnych rzeczy.. Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie swoich klientów więc jesteśmy elastyczni do ich potrzeb. Od wielu lat specjalizujemy się w nadrukach indywidualnych. Od chwili powstania stale rozwijamy się, by swoją wiedzą i doświadczeniem jak najlepiej służyć swoim Klientom. Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty najlepszej jakości, dostosowane do najbardziej zróżnicowanych i zmieniających się oczekiwań. Tworzymy produkty na specjalne życzenia oraz sprowadzamy produkty niszowe według preferencji Klienta. Doradzamy przy doborze odpowiednich opakowań standardowych oraz tych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Służymy szczegółową informacją i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Naszymi atutami jest fachowość, solidność oraz rzetelność w obsłudze Klientów. Cechuje nas mobilność i elastyczność pod względem dostaw. Wszystko to sprawia, że stale powiększamy krąg zadowolonych Klientów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakup w naszym sklepie.

Spółka działa w segmencie odbioru, transportu, przetwarzania i utylizacji odpadów komunalnych, opakowaniowych, poremontowych, przemysłowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi związane z magazynowaniem i odbiorem odpadów. Dysponujemy szeroką gamą znormalizowanych pojemników i kontenerów, udostępnianych na czas realizacji umowy.

Pamiętajmy! Segregacja odpadów w miejscu ich powstawania to obowiązek każdego wytwórcy. Dzięki selektywnemu gromadzeniu pozyskujemy z recyklingu surowce wtórne oraz ograniczamy składowanie odpadów na wysypiskach. Odpady wytwarzane w gospodarstwie domowym charakteryzują się ponad 50 % zawartością substancji organicznych (resztki jedzenia, makulatura, trawa i liście). Substancje te obok odpadów niebezpiecznych (baterie, leki) stanowią największe zagrożenie dla naszego środowiska, są czynnikiem inicjującym procesy gnilne, źródłem nieprzyjemnych zapachów i niebezpiecznych odcieków. Spalanie odpadów w piecach centralnego ogrzewania powoduje zanieczyszczenie bezpośredniego środowiska w stopniu nieporównywalnym z żadną przemysłową instalacją spalającą np. węgiel kamienny. To co wdychamy my i nasi sąsiedzi przy spalaniu odpadów zagraża naszemu zdrowiu i życiu.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości