Wesoła 2006/07 - Ważne informacje

Witam...

Kilka ważnych informacji, związanych z treningami, ligą, badaniami i płatnościami.
Proszę o zapoznanie z postem.

1. W chwili, gdy warunki pogodowe poprawią się na tyle, byśmy mogli rozpocząć treningi na boisku, zrezygnujemy z treningów w sali i wyjdziemy na boisko. Na pewno taką informację podam kilka dni przed planowaną zmianą
Treningi na boisku odbywać się będą najprawdopodobniej w poniedziałki, wtorki i czwartki od 16:30 do 18:00.
Informacja ta jednak będzie potwierdzona w późniejszym terminie, gdyż trenerzy muszą uzgodnić dni treningowe poszczególnych grup.

2. Od 17 marca rusza liga, osoby które nie miały do tej pory badań lekarskich (sportowych) będą musiały takowe przejść.
Jako drużyna, badania lekarskie czekają nas 19 marca 2018 od 17:00 na naszym boisku.
Koszt badań 35 zł.
Do badań trzeba przygotować się w następujący sposób:
- osoby, które badania krwi, moczu i ekg miały robione na wiosnę 2017, muszą takie badania przynieść w dniu badań
 (skierowanie na badania trzeba załatwić u swojego lekarza pediatry)
- osoby, które badania krwi, moczu i ekg robili po wakacjach 2017, na badania przychodzą bez nich, bo te są ważne rok
- osoby, które nie miały jeszcze badań w klubie muszą wykonać samodzielnie badanie krwi, moczu i ekg, podobnie jak Ci, których te badania straciły ważność.

3. Liga
Mecze ligowe, w których będziemy gospodarzami rozgrywać będziemy w soboty o 9:00
O terminie i godzinie meczy wyjazdowych decyduje gospodarz spotkania. Na pewno nasze mecze odbywać się będą w weekendy.
W tym - wiosennym sezonie czeka nas do rozegrania 14 kolejek rozgrywkowych.
W naszej grupie jest 8 drużyn
Ruch II Chorzów
AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kuźnica Katowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska
MKS Mysłowice

4. Płatności członkowskie
Niestety, ale do zmian z płatnościami rodzice naszych piłkarzy nie podeszli zbyt poważnie :(
Drodzy Rodzice, część z Was nie zarejestrowała się w portalu, w którym należy dokonywać wpłat.
Inni, choć się zarejestrowali, nie opłacili lutego.
Na szczęście są rodzice, którzy do tematu podeszli jak należy i są na bieżąco z opłatami.
Proszę, by do końca najbliższego weekendu wszyscy piłkarze (rodzice) byli zarejestrowani w portalu do opłat.
Zarząd w najbliższym czasie będzie się przyglądał jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach w tym temacie.
Osoby, które nie zarejestrowały się w lutym na portalu, opłatę członkowską za miesiąc luty proszę uregulować u mnie.

Na stronie głównej w zakładce - "Dla rodzica" jest poradnik w jaki sposób korzystać z portalu do płatności.

5. Proszę o informację, choćby w formie sms, wszystkie osoby, które otrzymują ode mnie wiadomości, a ich syn przestał uczęszczać na nasze treningi. Szkoda, bym niepokoił Was wiadomościami klubowymi, drużynowymi. Wiadomość taka pozwoli mi także na skreślenie z listy zawodników osób, które już nie chodzą.

6. Trening 8.03.2017 odwołany. Jutrzejszy trening jest odwołany. W przyszłym tygodniu trenujemy wg normalnego planu na salach gimnastycznych.

Trener Adrian