Wesoła 2006/07 - Informacje ogólne

Witam.

Kilka informacji dotyczących spraw organizacyjnych oraz związanych ze strojami, dresami, składkami...

1. Przypominam o składkach, które wg regulaminu opłacamy do 10-tego każdego miesiąca za miesiąc obecny.
  2. Dresy. Część zawodników, którzy wpłacili otrzymali już dresy klubowe. Chętnym przypominam, że cena dresu to 180zł.
    Osoby wymienione poniżej mają dres dofinansowany w kwocie 75zł. Są to pieniądze, które zostały ze składek z wiosny 2016 roku, a które miały być przeznaczone na takie właśnie cele.
    Zbigniew Baranowski
    Wiktor Piprek
  3. Rata za obóz. Jeżeli to możliwe, proszę o wpłacanie kolejnej raty na obóz sportowy. Jeżeli ktoś będzie chciał zapłacić całość na koniec czerwca, proszę o takową informację.
  4. Przeniesiona kolejka meczowa. W zeszłym tygodniu OZPN odwołał wszystkie mecze. W związku z tym nasz mecz z drużyną UKS Bonito Katowice, zostanie przełożony na 10.06.2017 (sobota) na godz 9:30.
  5. Środowy trening - 10 maja 2017 odbędzie się o godz.17:00. Będzie trwał 90min.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt przed lub po treningu lub kontakt telefoniczny.

Trener Adrian