Treningi rocznika 2006/2007

Witam.

Rocznik 2006/2007 od poniedziałku 11 września 2017 będzie trenował o stałych porach.
Treningi odbywać się będą:
Poniedziałek 16:30 - 18:00
Mecze ligowe rozgrywamy wg terminarza zamieszczonego w osobnym temacie.

W nielicznych przypadkach może się zmienić dzień treningu bądź godzina.

Po sezonie rozgrywkowym, kiedy będziemy przechodzić z boiska na hale sportowe - około pierwszego tygodnia listopada, chyba że warunki pogodowe będą dobre, dni treningów i godziny mogą ulec zmianie.
Związane jest to z problemami z godzinami hal, które nam przyznano i klub próbuje załatwić halę w późniejszych godzinach, by jak najwięcej chłopaków mogło uczestniczyć w treningach.

Przypominam o wpłatach członkowskich. Za każdy miesiąc płacimy do 10-tego.
Zarząd Klubu zwrócił uwagę na wpłaty członkowskie za miesiąc sierpień.
Proszę pamiętać, że zgodnie z regulaminem miesiąc sierpień jest miesiącem w którym trenujemy normalnie, dlatego każdy zawodnik jest zobowiązany do opłaty członkowskiej za ten miesiąc bez względu na to, czy w tym miesiącu brał udział w treningach czy nie.

Trener Adrian