R 2011 Wesoła turniej w Siemianowicach

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w turnieju zorganizowanym przez klub Jedność. Po losowaniu trafiliśmy do grupy z drużynami Młoda Gieksa Jedność Siemianowice i Rozbark Bytom. Po przegranej z GKS pozostałe mecze wygraliśmy pewnie 5 : 1 i 8 : 0 awansując do grupy mistrzowskiej. Tam ponownie zmierzyliśmy się ze zwycięzcami całego turnieju drużyną GKS ponosząc kolejną porażkę. W drugim meczu zmierzyliśmy się z pierwszą drużyną gospodarzy i po wyrównanej grze dość pechowo przegraliśmy. Chociaż nie było prowadzonej oficjalnej punktacji ale wszystkie wyniki były zapisywane więc mogę napisać że ostatni mecz graliśmy z pierwszą drużyną Rozbarku o trzecie miejsce. Mecz mógł się podobać wreszcie chłopcy walczyli o każdą piłkę akcje przenosiły się z pod jednej bramki pod drugą i na minutę przed końcem meczu zdobyliśmy gola po strzale Wojtka Blauta z rzutu wolnego i nieoficjalnie zajęliśmy trzecie miejsce. Wystąpiliśmy w składzie: Adamik Bartosz ; Blaut Wojciech ; Foryś Adam ; Furdzik Kacper ; Kaszek Wojciech ; Rembiesa Franek ; Stec Hubert i Staś oraz Urbanek Wojciech. Jak to stwierdził jeden z trenerów jak na pierwszy turniej nasza gra wyglądała bardzo przyzwoicie a na pewno brak ogrania z przeciwnikiem powodował dużą bojaźń w ich zachowaniu. Moja ocena naszej gry niech zostanie moją tajemnicą na pewno przed nami a właściwie przede mną jeszcze bardzo dużo ciężkiej pracy szczególnie nad zmianą mentalności chłopcówa na jej owoce musimy poczekać i uzbroić się w cierpliwość.