Kocina 2009/10 zakończenie piłkarskiego roku

Ostatni piłkarski tydzień roku 2017 upłynął bardzo ciekawie w grupie 2009 i młodszych.

We wtorek rozegrany został dwugodzinny sparing z rówieśnikami z Ruchu Chorzów. Drużyny podzielone na dwie grupy rywalizowały na hali w Chorzowie. Młodzi Górnicy dzielnie walczyli z popularnymi „Niebieskimi”. Następnie w środę odbył się trening na małej hali na ul. Gwarków by w piątek rozegrać kilka spotkań z rodzicami w Kopalni Futbolu w Katowicach. Wspólna inicjatywa rodziców doprowadziła do wynajęcia hali i spędzenia miło czasu na koniec piłkarskiego roku. Była to świetna zabawa w ciekawym miejscu oraz integracja drużyny, rodziców i trenerów.

Życzymy sobie, aby nadchodzący rok 2018 również obfitował w mnóstwo sportowych emocji i dodatkowych wspólnych eventów.