Kocina 2009/10 Na szczycie

Marzeniem młodych piłkarzy jest bycie na szczycie- i tym razem w trochę inny sposób zostało spełnione. Ostatniej niedzieli- 27.05 drużyna z rocznika 2009 i młodszych wraz z trenerami i rodzicami wybrała się na wycieczkę aby dosłownie zdobyć szczyt- Czantoria w Ustroniu. Dla odmiany od treningów i meczów ligowych padł pomysł spędzenia czasu właśnie w takiej formie. Dla niektórych to również przedsmak wspólnego wyjazdu na obóz. Należy pochwalić młodych zawodników- ponieważ po 2 godzinach wspinaczki dotarli na górę- obok stacji kolejki linowej- by po chwili udać się dalej na sam szczyt- Czantorii Wielkiej czyli 995 m n.p.m. już po stronie Czeskiej. Chłopcy w asyście trenerów odważnie wspinali się po momentami stromym zboczu góry. Grupa rodziców także nie chciała być gorsza i wyruszyła w górę za drużyną- również zdobywając szczyt. Droga powrotna dla bezpieczeństwa jak i ciekawej atrakcji to już zjazd kolejką linową. Trochę zwiedzania i sprawdzenie temperatury w Wiśle to też obowiązkowy punkt wycieczki. Nie obyło się oczywiście bez piłki i meczu w siatko-nogę w parku. Dopisywały humory i cudowna pogoda- co widać na załączonych zdjęciach. Podsumowując- taka wyprawa to świetny pomysł na spędzenie czasu w inny sposób niż dotychczas. A za chwilę jeszcze dzień dziecka :)