Kocina 2009/10 Ligowe Żaki

Koniec kwietnia a my już mamy kilka kolejek Ligi Żaków za sobą. Nasi piłkarze dzielnie reprezentują barwy klubu na wyjazdach i u siebie. Mimo, iż to wciąż zabawa i nieobowiązkowe uczestnictwo, to chłopcy traktują to jak batalię o najwyższe cele. Podchodzą bardzo poważnie do każdego treningu a później naukę przekładają na naprawdę udane występy w meczach. Miło ogląda się jak przykładają się do ćwiczeń a później kilka wyuczonych elementów można zauważyć podczas meczu. Piłka w wykonaniu tych chłopców staje się naprawdę coraz bardziej dojrzała. Wpływ na to ma frekwencja na zajęciach, integracja w drużynie i progres umiejętności poszczególnych piłkarzy. Nie ma sensu rozpisywać się o statystykach –ile meczów wygrali, ile przegrali czy zremisowali- ważne że w każdym walczyli, pokazywali charakter i taką chęć uczestniczenia w meczu- żeby nigdy się nie kończył. I o to chodzi- radość z gry i z uprawiania tego sportu jest chyba najważniejsza. Pasjonujemy się zatem dalej.