Kocina 2009/10 - Ligi odcinek 3

Dzisiaj kolejne przetarcie w ligowych zmaganiach.

Tym razem wyjazdowy mecz z silną Spartą Katowice. Jesienna aura, zmienne warunki atmosferyczne, fizycznie mocny przeciwnik i porażka 11:4. Tak można podsumować popołudniowe spotkanie. Przebieg meczu był bardzo ciekawy, było więcej gry w piłkę niż podczas pojedynku z Siemianowicami. Mimo trudnego pojedynku chłopcy schodzili z boiska ze sportową złością, z chęcią odegrania się w następnym meczu. Zbieramy doświadczenie z każdym kontaktem z piłką przeciw bojowo nastawionym rywalom.

Z ciekawostek warto odnotować że każdy z goli dla MKSu był dziełem innego zawodnika.

Kadra z dzisiejszego potkania:

Flasza, Badurak, Lenartowicz, Walicki, Sobczak, Skibiński, Szołtysek, Burdach, Straszak, Kowalski

Dziękujemy piłkarzom za walkę, za zaangażowanie i determinację a rodzicom za wsparcie. Walczymy dalej!!!