Dzień Dziecka (Kocina i Wesoła)

W dniu 1.06.17  (czwartek) z okazji DNIA DZIECKA Klub organizuje Piknik Rodzinno - Piłkarski

MIEJSCE: BOISKO GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

GODZINA: 16:30 - 20:30

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz całe rodziny.

Plan dnia:

16:30 - 17:30 Mecz roczników 2009 i młodsi (Kocina z Wesołą).

17:30 - 18:30 Mecz roczników 2008 (Kocina z Wesołą).

18:30 - 19:30 Mecz roczników 2006/07 (Kocina z Wesołą).

19:30 - 20:30 Mecz rodziców (Kocina z Wesołą).

Prosimy chętnych rodziców o upieczenie ciast i przywiezienie na piknik.

Będziemy także grillować. Będą Kiełbaski, Chleb i inne dodatki grillowe. Będą także słodycze w postaci Grześków, Prince Polo, a dla zdrowia owoce.

W pikniku uczestniczymy od której godziny do której chcemy.

Prosimy aby dzieciaki miały niebieskie koszulki treningowe. W trakcie meczów na boisku powinny znajdować się tylko i wyłącznie drużyny, które grają o danej godzinie. Każda drużyna zgłasza się do swojego trenera przed meczem.

Chętnych rodziców z Wesołej ( jeżeli jakiś rodzic z Kociny ma ochotę też przyjść to zapraszamy ) zapraszam na trening przedmeczowy w środę o godzinie 17.00 na boisko Wesołej, żeby doszlifować swoje umiejętności :-).

W tym tygodniu trenujemy nieco inaczej niżeli w normalnym tygodniu treningowym. Mecz ligowy w poniedziałek, kto na mecz jest informacja w osobnej wiadomości. W środę trenujemy normalnie, wg planu tj. 16:45 - 18:15 W czwartek z okazji DNIA DZIECKA klub organizuje Piknik Rodzinno - Piłkarski MIEJSCE: BOISKO GÓRNIK 09 MYSŁOWICE GODZINA: 16:30 - 20:30 !! Zapraszamy wszystkich zawodników oraz całe rodziny !! Plan: 16:30 - 17:30 Mecz rocznika 2009 i młodsi z podobną drużyną z Mysłowic 17:30 - 18:30 Mecz rocznika 2008 z podobną drużyną z Mysłowic 18:30 - 19:30 Mecz rocznika 2006/07 z podobną drużyną z Mysłowic 19:30 - 20:30 Mecz rodziców zawodników Wesołej vs. rodziców zawodników Mysłowic Proszę, by chętni rodzice, a dokładniej chętne nasze kochane mamusie upiekły małe co nieco i przywiozły na piknik. Proszę o informację sms, jeżeli któraś z mam zdecyduje się na pieczenie ciasta, by osłodzić nam ten dzień. Będziemy także Grillować. Będą Kiełbaski, Chleb i inne dodatki grillowe. Będą także słodycze w postaci Grześków, Prince Polo, a dla zdrowia owoce :D Nasza drużyna rozegra mecz z drużyną 2006/07 z Kociny, czyli naszej "bratniej" drużyny trenującej na obiekcie 09 Mysłowice. Przychodzą wszyscy zawodnicy naszej drużyny!! W pikniku uczestniczymy od której godziny do której chcemy, ale zbiórka naszej drużyny do meczu 18:15! Po naszym meczu, o 19:30 odbędzie się mecz pomiędzy RODZICAMI naszych piłkarzy. Rodzice dzieci trenujących na Wesołej vs. Rodzice dzieci trenujących w Mysłowicach. Proszę chętnych rodziców o zabranie sprzętu sportowego... Rodziców chętnych do wzięcia udziału w czwartkowym meczu zapraszamy na trening przedmeczowy, który odbędzie się w środę o godzinie 17:00 na naszym boisku na Wesołej. (http://mksmyslowice.pl)
Powiązana galeria: