Zagrajmy razem

Zagrajmy razem! Zostań sponsorem piłkarskich drużyn

Miejskiego Klubu Sportowego Mysłowice.

W oparciu o zdolnych wychowanków naszej Akademii Piłkarskiej Kocina oraz Wesoła chcemy budować zespół seniorów Górnik 09 Mysłowice , który będzie w stanie odnosić sukcesy na lokalnej arenie piłkarskiej .

Profesjonalne szkolenie piłkarskiej młodzieży ma być wizytówką MKS Mysłowice i jej potencjalnego Sponsora, a marka Akademii Piłkarskiej w przyszłości ma być rozpoznawalna na Górnym Śląsku oraz Całej Polsce.

Sport stał się dziś kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firm, a emocje związane z rywalizacją sportową prowadzoną wedle zasad fair play wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność. Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu sponsoringu sportowego. Staramy się, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie, przynosząc jak najwięcej pozytywnych efektów dla każdej ze stron.

Rozwój przyszłych zawodników jest dla nas niezwykle ważny. Zostań sponsorem w naszej Akademii i bądź częścią naszej społeczności! Wspólnie budujmy przyszłość Śląskiej piłki nożnej!

W zależności od wielkości przekazanego funduszu, oferujemy:

* Tytuł Oficjalnego Sponsora MKS Mysłowice , Akademii Kocina , Akademii Wesoła lub poszczególnych roczników.

* logotyp Sponsora na strojach zawodników (koszulki, spodenki, dresy),

* informację o Sponsorze na oficjalnej stronie MKS Mysłowice,

* informację o Sponsorze w mediach społecznościowych MKS Mysłowice,

* pakiet świadczeń przy wydarzeniach z udziałem I zespołu Górnik 09 Mysłowice oraz Akademii Piłkarskiej