Wesoła 2008 kadra na mecze i kilka ważnych informacji !!!
Kadra na poniedziałkowy i środowy mecz oraz plan treningów na przyszły tydzień.
W poniedatowicziałek gramy na wyjeździe z GKS-em Katowice o godzinie 16.30.Zbiórka na miejscu ( ul. Siwka w Katowicach- Hetman Katowice) o godzinie 15.45.
Kadra:
1.Moczek
2.Góral W
3.Góral M
4.Warzecha
5.Nowak
6.Wieczorek
7.Fabjański
8.Konopka
9.Długajczyk
10.Karolik
11.Skrzyczek
12.Formicki
Wtorek - trenujemy wszyscy wyjątkowo na boisku Gónika 09 o godzinie 16.00 ul.Gwarków z rocznikiem 2009 (trener wyjechał na urlop dlatego zagramy sparing). W poniedziałek na meczu ustalimy komu uda się zdążyć ze szkoły...
Środa - mecz u siebie z SMS Ruda Śląska o godzinie 16.30. Zbiórka o 15.45. Kadra taka sama jak w poniedziałek plus:
Smyła O
Szmyła F
Chmiel
Smaza
Górniewski
Kaszek
Jabłoński
Foryś
Po meczu około godziny 17.30 przyjadą do nas na sparing chłopcy z 2009 z Kociny ( w ramach rewanżu za wtorek).Niektórzy z podstawowego składu z meczu z SMS zostaną także na tym meczu).
Czwartek - trening u nas o godzinie 16.30
Jest troszkę zmian w tym tygodniu co jest związane z meczami oraz urlopami.
Od połowy września grupa wyznaczonych chłopaków będzie raz w tygodniu trenowała z wyznaczonymi zawodnikami 2008 z Kociny. Ma to na celu wyselekcjonowanie najlepszych chłopaków z całej naszej akademii z rocznika 2008.Treningi będą się obywały na przemian (raz w tygodniu na Wesołej - raz na 09 Mysłowice). Będę o tym jeszcze mówił w przyszłym tygodniu.