Wesoła 2006/2007 i 2008 - obóz letni sportowy

Wesoła 2006/2007 i 2008 - obóz letni sportowy

Witam.

Na prośbę rodziców postaramy się zorganizować letni obóz dla chłopaków.

Jak Państwo wiecie, pierwsza próba organizacji obozu nie powiodła się ze względu na zbyt małą liczbę osób, które zgłosiły chęć wysłania chłopaków. Mieliśmy rezerwację ośrodka w Kętach, ale ta nam przepadła.

Po rozmowach z kilkoma rodzicami i głosami, żeby spróbować ponownie... próbujemy ;-)

Tak więc, prosimy z Trenerem Łukaszem, by do środy, 27 marca 2019 zgłaszać chłopaków poprzez sms, bądź telefonicznie do trenerów, których chcecie wysłać na letni obóz sportowy. Termin w jakim chcielibyśmy pojechać to pierwsza połowa sierpnia 2019 roku. Niestety, nie mamy na chwilę obecną miejsca. Zajmiemy się szukaniem ośrodka, jeżeli chęć wyjazdem zgłosi wystarczająca liczba osób, by ten obóz w ogóle zorganizować.

Postaramy się, by ośrodek do którego będziemy chcieli się wybrać miał odpowiednio dobrą bazę noclegową i sportową, jak również będziemy się starali, by kwota odpłatności nie różniła się od tych z lat poprzednich.

Proszę tą sprawę potraktować priorytetowo, by oszczędzić sobie wzajemnych nerwów...
Pozdrawiam

Trener Adrian

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości