Wesoła 2006/07 Piątkowy trening i sprawy organizacyjne

Witam.

Zacznę od informacji dla chłopaków, bo Ci pewnie bardziej niecierpliwi i czekają na informację odnośnie jutrzejszego treningu.
Proszę o dokładne zapoznanie się z listą osób, kto na którą godzinę przychodzi. Niektórzy chłopcy dobrze by byli na obu treningach.
Wszyscy inni przychodzą na 100% na swoją godzinę.
Ze względu na to, że chłopaki są dowożeni przez rodziców w grupkach, wszyscy mogą przyjść na 16:15 i zostać do 18:30.
Wtedy w czasie kiedy nie są brani pod uwagę, zagrają sobie na drugim boisku. Na pewno ten czas nie będzie stracony.

Na 16:15 przychodzą:

9. Plata Oskar
10. Szkoda Piotrek
11. Zieliński Krzysiek
Sparing z rocznikiem 2008 17:30-18:30.

SPRAWY ORGANIZACYJNE.
Mam również kilka spraw do omówienia z rodzicami. Dobrze by było, gdybyśmy mogli się spotkać po drugim treningu.
Poniżej napiszę wszystko co będę chciał Państwu przekazać, ale zależy mi na komunikacji, a nie gołym przekazie, stąd proszę o zapoznanie się z informacjami, a po treningu sobie omówimy to jeszcze raz.

1. DRESY.
Mam od części osób wpłaty na dresy. W piątek po treningu będzie możliwość zobaczenia dresów, przymierzenia odpowiednich rozmiarów.
Wszystkie osoby które wpłaciły i zdecydują się na rozmiar będą mogły już zamówić dresy.
Jutro będzie możliwość wpłaty na dres, tak więc osoby które nie zapłaciły będą mogły wpłacić i także pójdzie już zlecenie wykonania dresu.
Proszę pamiętać, by wybrać rozmiar odpowiednio większy by dziecku dres posłużył dłuższy okres czasu.
Poniżej wymienione osoby wpłacają na dresy kwotę pomniejszoną o 75zł - to kwota która została z wpłat za udział w treningach w pierwszej połowie 2016roku.
1. Baranowski Zbyszek
2. Borek Jacek
3. Kałuziński Wiktor
4. Bobik Mateusz
5. Piprek Wiktor
6. Symber Alan
7. Wróbel Eryk

2. Najprawdopodobniej zmienimy dni treningowe, tylko muszę się z Państwem porozumieć w tej sprawie.
Część chłopaków nie może brać udziału w zajęciach wtorkowych, stąd propozycja zmiany treningu wrotkowego i przerzucenia go na czwartek.
Jeżeli większość zaakceptuje tą zmianę trenować będziemy w środy, czwartki i piątki, mecze będziemy rozgrywać na pewno w poniedziałki.

3. Ze względu na przygotowania do treningu, dobrze by było, bym wiedział, kogo nie ma w który dzień na treningu.
Dlatego proszę o przygotowanie kartek z nazwiskiem i informacją, w które dzień syn uczestniczyć będzie w treningach.
Na chwilę obecną treningi będą odbywały się: Środa 16:30, Czwartek 17:00, Piątek 16:30. Poniedziałek mecz wg ustaleń ŚZPN (Śląski Związek Piłki Nożnej) - informacja o terminarzu rozgrywek na stronie.

4. Jeżeli któregoś z chłopaków nie będzie na treningu z przyczyn losowych, bądź choroby, prosiłbym o powiadomienie sms-em o tym fakcie.
Nie będę się musiał zastanawiać nad powodem krótszej, bądź dłuższej absencji na treningach.

5. Zielona szkoła. Doszły mnie informacje, że część chłopaków wyjeżdza w niedługim czasie - ?maj?, na Zieloną Szkołę.
Dobrze by było, bym dostał informację od każdego kto wyjeżdża, bądź od rodziców o terminie wyjazdu i co za tym idzie, nieobecnością w treningach.

6. Mecze ligowe.
* niestety, w meczach ligowych nie będą brali udziału wszyscy zawodnicy. By chłopak był brany pod uwagę do meczu ligowego musi posiadać odpowiednie umiejętności piłkarskie i techniczno-taktyczne. Bez nich, nikt nie będzie potrafił "odnaleźć się" na boisku, a co za tym idzie, nie będzie z takiego piłkarza żadnego pożytku.
Oczywiście, to że ktoś nie zagra w pierwszym czy drugim meczu, nie znaczy że nie zagra już wcale. Chłopaki robią postępy, jedni większe, inni mniejsze, ale ciągle się rozwijają, stąd zawsze szansa wskoczyć do drużyny reprezentującej naszą drużynę w meczu ligowym.

* zawodnik, by był brany pod uwagę do meczu ligowego, musi uczestniczyć w co najmniej 2 treningach w tygodniu poprzedzającym mecz

* będę się starał organizować sparingi z innymi drużynami i w nich będą brali udział zawodnicy, którzy nie będą grali w meczach ligowych.

* ochraniacze - każdy zawodnik biorący udział w meczu ligowym zobowiązany jest posiadać ochraniacze na golenie (piszczele). Sprawdza to sędzia przed meczem. Osoba, która nie będzie posiadała ochraniaczy, nie będzie dopuszczona do meczu.

* wyjazdy na mecze ligowe - co drugi mecz ligowy będziemy rozgrywali na wyjeździe. Na mecze ligowe musimy jeździć prywatnym transportem. Proszę przemyśleć sprawę, bo będę prosił 2-3 rodziców, by samochodami dowozić chłopaków na mecze.
Zbiórka na mecz będzie miała miejsce na naszym boisku, skąd udamy się trzema, czterema samochodami na boisko drużyny przeciwnej. Odbiór dzieci będzie miał miejsce na naszym boisku. Proszę przemyśleć tą sprawę i po piątkowym treningu omówimy temat.

* kontakt - póki co kontaktuje się z Państwem przez sms, czy stronę www klubu. Zdarzają się jednak sytuacje jak ta, kiedy potrzebuje z Państwem przedyskutować temat. Nie chcę organizować z tego powodu zebrań i ściągać Państwa do klubu.
Fajnie by było jakbyśmy mieli ze sobą kontakt i mogliśmy wymieniać się poglądami, do których wszyscy będą mieli dostęp. Stąd proszę o propozycję. Ja z mojej strony mogę zaproponować GRUPĘ TEMATYCZNĄ na potralu społecznościowym FACEBOOK.
Jeżeli większość rodziców zaakceptuje pomysł, będziemy mieli kontakt ze sobą za pośrednictwem internetu, ale to także omówimy po treningu.

Proszę o zapoznanie się z w/w tematami. Przygotowanie dla mnie kartek z informacjami o które tutaj proszę.
Dobrze by było, się spotkać w większym gronie i porozmawiać.

Trener Adrian