R 2011 Wesoła turniej na Bończyku

R 2011 Wesoła turniej na Bończyku

W dniu 02 lutego nasza drużyna w składzie Adamik Bartosz ; Blaut Wojtek ; Duplaga Wojtek ; Foryś Adam ; Jasiulek Borys ; Kordecki Mateusz ; Rembiesa Franek ; Soroń Igor ; Urbanek Wojtek uczestniczyła w turnieju halowym grup zaawansowanych rywalizując z takimi drużynami jak: Akademia 2012 Jaworzno ; APN GKS Tychy ; Stadion Śląski ; Zagłębie Sosnowiec ; Rozwój Katowice ; Fablok Chrzanów; Football 4 pro Bielsko - Biała oraz dwie najlepsze drużyny Unii Kosztowy. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji końcowej a my zakończyliśmy go 3 porażkami dwoma remisami i dwoma zwycięstwami. Jednak w pamięci pozostał mi najbardziej ostatni mecz z najlepszą drużyną Unii który trzymał w napięciu do ostatnich minut. Po fatalnym początku gdy już w 1' straciliśmy bramkę wzięliśmy się do pracy i będąc drużyną lepszą udokumentowaliśmy to strzelając 4 bramki w wykonaniu Wojtków jednej Urbanka i 3 goli Blauta. Kapitalnie w bramce bronił trzeci Wojtek czyli Duplaga wspierany przez wcześniej wymienionych oraz Bartka Adamika. Zmiany w drużynie spowodowały że na minutę do końca meczu przegrywaliśmy 4 : 5 i wtedy odpowiedzialność za wynik meczu wziął na siebie wszędobylski  Mati Kordecki i w 13' przeprowadził kapitalną indywidualną akcję zakończoną zdobyciem bramki doprowadzając do remisu 5 : 5.Na początku turnieju widać było brak wcześniejszego kontaktu z wymagającymi przeciwnikami ale chłopcy z meczu na mecz rozkręcali się coraz bardziej i zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Chciałbym podziękować rodzicom za kulturalny doping i wspieranie swoich pociech w trudnych chwilach oraz wspólna radość z nimi w tych dobrych. Pozdrawiam trener Marek Piszczyk

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości