Kocina 2009/10 - ostatni mecz ligowej rundy

Ostatni mecz w rundzie jesiennej Ligi Orlików zakończył się porażką MKSu z Rozwojem Katowice 2-6. Spotkanie odbywające się nietypowo w sobotę przyciągnęło na trybuny więcej rodziców oraz postronnych widzów. Mogli oni obejrzeć mecz na naprawdę przyzwoitym poziomie, toczony w szybkim tempie i obfitujący w sporo ciekawych akcji. Młodzi zawodnicy MKSu przyzwyczaili już do tego potrafią nacisnąć rywala i długimi fragmentami meczu przeważają stwarzając wiele sytuacji strzeleckich. Przeciwnicy z kolei zaprezentowali niezwykle dojrzały futbol polegający na wymianie wielu podań w każdej formacji. Dobra lekcja gry dla naszych i świadomość że wiele jeszcze pracy przed zespołem. Przerwa w rozgrywkach wiąże się również z tym, że powoli kończymy treningi na trawiastym terenie i za chwilę przechodzimy na sale.

MKS zaprezentował się w składzie:

Flasza, Skupnik, Skibiński, Straszak, Lenartowicz, Burdach, Patoń, Szołtysek, Kowalski, Walicki, Sobczak.