Kocina 2009/10 - mierzymy się z GieKSą

Kocina 2009/10 - mierzymy się z GieKSą

Kolejny wtorek, kolejny mecz ligowy i kolejny silny rywal- tym razem w postaci GKSu Katowice. Po naprawdę dobrym spotkaniu przychodzi niestety kolejna porażka 8-2. Mimo wszystko brawa należą się naszym młodym zawodnikom za odważny styl, za ciekawe próby narzucenia silniejszemu rywalowi swoich warunków gry oraz jak zawsze za waleczność. Podobno szczęście sprzyja lepszym i chyba tak trochę było tego szczęścia więcej po stronie Gieksy. Kilka łatwo straconych bramek podcina skrzydła naszym i później ciężko nadrobić. Nie odstawali jednak nasi pod względem sportowym i nie zachowywali się na boisku jakby nazwa rywala mogła przestraszyć. Zbierają kolejne doświadczenie i budują filary pod kolejne pojedynki. Chłopcy schodzili pokonani ale nie podłamani. Krótki trening po meczu i przykaz żeby ćwiczyć strzały. Następnym razem będzie lepiej.

MKS zagrał w składzie:

Flasza, Skibiński, Straszak, Lenartowicz, Burdach, Szołtysek, Patoń, Iwańczuk, Walicki, Kowalski, Sobczak.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości