Kocina 2009/10 - Gramy w lidze

Kocina 2009/10 - Gramy w lidze

Raz się wygrywa, raz się przegrywa. 

Dzisiejsze popołudnie to interesujący debiut młodych piłkarzy MKSu na własnym stadionie w drugiej kolejce ligi orlików. Po zaciętej walce, festiwalu goli i intensywnym meczu prowadzonym w szybki tempie przegrywamy z drużyną z Siemianowic różnicą jednej bramki. Ambicja i wola walki oraz ogromne zaangażowanie to cechy które widać u młodych piłkarzy. „Nasi” powinni dumnie przyjąć taką porażkę jako kolejne doświadczenie. Każdy zna motto które widnieje nad wejściem na płytę boiska!!!

Skład MKS Mysłowice:

Skupnik, Flasza, Skibiński, Straszak, Lenartowicz, Burdach, Szołtysek, Patoń, Suchowirski, Kowalski, Sobczak.

Chciałbym podziękować zawodnikom za ogromną wolę walki i włożone serce w dzisiejsze spotkanie. Ten mecz pokazał, że mimo porażki mają cechy prawdziwych sportowców.

Dzisiejsze spotkanie pokazuje również, że dzieci i trener mogą być dumni mogą być dumni że na trybunach zasiadają rodzice którzy są świadomi swojej roli w trakcie meczu. Wiedzą czym jest zdrowy doping, a przede wszystkim dają przykład na każdym meczu jak powinien kibicować rodzic sportowca. Gra dla takich kibiców to przyjemność J

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości