Kocina 09/10 - Pierwszy sparing w nowym roku

Kocina 09/10 - Pierwszy sparing w nowym roku

W dniu 23.01.19 zawodnicy rocznika 2009 oraz 2010 rozegrali pierwszy sparing w nowym roku. Przeciwnikiem mlodych zawodników była Sparta Katowice. Mecz przebiegał na dobrym poziomie, a zawodnicy MKS realizowali wzorowo założenia postanowione przed meczem, co skutkowało małą ilością straconych bramek oraz solidna gra w obronie. W ofensywie zawodnicy pamiętali o celach treningowych i to również skutkowało pozytywnie bo stworzyli mnóstwo sytuacji, a wiele z nich zamienili na bramki. Po raz kolejny w bramce świetnie spisywał się Kuba Flasza, który zarówno w bramce jak i rozegraniu piłki od bramki zagrał bardzo dobrze  Ten mecz można zaliczyć do tych zdecydowanie lepszych. 

Dziękujemy Sparcie za zaproszenie  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości