Kocina 2009/10 - Trener Paweł Małolepszy

                                                                                            

HARMONOGRAM TRENINGÓW :
  - Wtorek 16 00, Boisko GÓRNIK 09 Mysłowice 
  - Środa 16 00, Boisko GÓRNIK 09 Mysłowice
  - Piątek 16 00, Boisko GÓRNIK 09 Mysłowice 

Trener : Paweł Małolepszy
Numer tel : 572 151 420 
II Trener : Kamil Bacia

KADRA DRUŻYNY 

Filip STRASZAK 
Rocznik - 2009 
Numer Koszulki - 9 
Jestem opanowanym zawodnikiem, na boisku wyróżniam się dokładnością podań i kreowaniem akcji. Nie znaczy to jednak że nie lubię pojedynków 1 na 1. Uwielbiam też próbować strzelać z dystansu. Staram się być prawdziwym profesjonalistą - jestem prawdziwy playmaker.

Przemysław SKIBIŃSKI  
Rocznik - 2009
Numer Koszulki - 8
Na treningach wyróżniam się dokładnością w wykonywaniu ćwiczeń, w każdy element treningu wkładam 100 %. Jestem również bardzo koleżeński i pomocny dla trenera oraz kolegów. Mam wielkie serce.

Dawid BURDACH  
Rocznik - 2009
Numer Koszulki - 24
Jestem pewnym siebie zawodnikiem, często wykorzystuje swoją szybkość i atomowe uderzenie. Wsadzę głowę tam, gdzie nie jeden byłby się wsadzić nogę. Potrafię bezlitośnie wykorzystać sytuację bramkowe. Uważajcie na boiskach grasuje prawdziwy El Pistolero. 

Błażej WALICKI  
Rocznik - 2010
Numer Koszulki - 3 
Powoli staram się być lepszym zawodnikiem. Z każdym treningiem moje umiejętności rosną.Zawsze bardzo dokładnie wykonuje ćwiczenia 

Szymon SUCHOWIRSKI  
Rocznik - 2009 
Numer Koszulki - 77 
Jestem poukładanym  zawodnikiem, wiem kiedy mogę podłączyć się do ataku, a kiedy asekurować w obronie. Na boisku jestem prawdziwy Jefecito.

Marcel PATOŃ
Rocznik - 2009 
Numer Koszulki - 14
Uwielbiam pojedynki 1x1, w tym czuje się najlepiej na boisku. Potrafię również grać obiema nogami. Słowo kreatywność nie jest mi obce, a z piłką wyczaruje wszystko. Mówcie mi ''Pan HOKUS POKUS''

Daniel BANAŚ
Rocznik - 2009
Numer Koszulki - 7 
Uwielbiam strzelać na bramkę z dystansu. Cieszę się że mogę uczyć się grać w piłkę. Bardzo mi się to podoba. Moja lewa noga jest naprawdę mocna. 

Kuba FLASZA
Rocznik - 2009
Numer Koszulki - 5
Na boisku jestem bardzo cichy, jednak z każdym treningiem moje umiejętności i pewność siebie rosną. Kiedyś będę dobrym zawodnikiem.

Artur SKUPNIK  
Rocznik - 2010
Numer Koszulki - 99 
''Większość dzieciaków marzy by strzelić wspaniałego gola, ja marzę by go zatrzymać ". Jestem w stanie obronić, każdy twój strzał. Jestem ministrem obrony narodowej.

Dawid KOWALSKI 
Rocznik - 2010 
Numer Koszulki - 10 
Jestem silnym zawodnikiem, swoje braki nadrabiam walka i zaangażowaniem, na boisku zostawiam dużo serca. Lubię często włączać się do ataku i dośrodkować do kolegów. Bójcie się przed wami prawdziwy wojownik.

Bartosz SZOŁTYSEK  
Rocznik - 2010
Numer Koszulki - 11
Jestem zawsze uśmiechnięty, treningi sprawiają mi sama przyjemność. Na boisku wyróżniam się dojrzałością, wiem że asysty są tak samo ważne jak bramki. Z piłką potrafię zrobić wszystko. Jestem jak La Pulga Atomica. 

Brajan WÓŁKIEWICZ  
Rocznik - 2010 
Numer Koszulki - 20 
Jestem walecznym zawodnikiem. Wkładam dużo pracy w treningi, dzięki czemu staje się lepszym zawodnikiem. Na boisku wykonują dobra robotę.

Iwo GLISZCZYŃSKI 
Rocznik - 2010 
Numer Koszulki - 91
Jestem bardzo spokojny, jednak dobrze radzę sobie w odbiorze piłki. Lubię słuchać na treningu trenera i wykonywać jego ćwiczenia. Powoli staje się piłkarzem

Wojciech SOBCZAK 
Rocznik - 2010 
Numer Koszulki - 19  
Jestem drużynowy rozrabiaka, natomiast na boisku prawdziwym strzelcem. Świetnie wykorzystuje szybkie prowadzenie piłki. W wojsku pełnił bym funkcje strzelca wyborowego

Oliwier BARTKOWIAK
Rocznik - 2010
Numer Koszulki - 26
Bardzo dużo słucham na treningu i staram wykorzystać słowa trenera w grze. Nie brakuje mi zaangażowania i umiejętności. Jeśli będę bardziej pewny siebie, osiągnę jako zawodnik dużo.
 
Krzysztof BUJNOWSKI 
Rocznik - 2009 
Dopiero zaczynam swoją przygodę z piłką, mam nadzieję że kiedyś zostanę piłkarzem. Z każdym treningiem jest coraz lepiej

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości